Úvodní strana Ubytování

Ubytování

 

     V rekreačním středisku Chatky Zrůbek je deset 4-lůžkových dřevěných chatiček a jedna 3-lůžková. Všechny chatky jsou nedávno zrekonstruované s tímto vybavením: 2x palanda, šatní skříň, stůl, 4x židle a navíc také nová kuchyňka (indukční vařič, lednička, rychlovarná konvice, dřez, nádobí na vaření i stolování). Lůžkoviny - peřiny a polštáře jsou v chatkách, ložní prádlo je třeba mít vlastní (tzn. povlak na polštář a přikrývku + prostěradlo) nebo je k zapůjčení na místě za poplatek.

     Chatky mají terasu s výhledem na řeku a od vody jsou vzdálené max 10m. Tři posezení u ohniště jsou před chatkami nebo je k dispozici venkovní zastřešené posezení s grilem. Stravování je také možné v občerstvení se zahrádkou v areálu nebo v restauraci Hotel Zrůbek (300m).  Nejbližší obchod s potravinami a smíšeným zbožím je ve 4km vzdálené obci Dublovice (COOP) nebo v Sedlčanech 10km (Penny, Billa, Lidl, lékárna, ...).


     Sociální zařízení (sprchy a WC) jsou v areálu společné. V roce 2014 jsme zprovoznili nové sprchy, teplá voda je za poplatek (mincovní automat). Na sezonu 2015 jsme nově zrekonstruovali WC.

     V chladnějších dnech je k zapůjčení přímotop.

     Parkování je v areálu na parkovišti na dohled od chatek.

 

     Ve všech chatkách a na sociálním zařízení platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ!!!